Sultangazi’nin Semtleri

Güzel bir haftasonundan herkese merhaba. Bildiğiniz gibi Sultangazi’de uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bu yazımızda ise biraz daha detaya inelim istedik ve Sultangazi’nin semtlerinden bahsedelim dedik.

İlçenin semtlerine baktığımızda listede üç yer dikkat çekmekte. Bunlar Cebeci, Sultançiftliği ve Zübeydehanım.

İstanbul’un en kalabalık mahallelerinden biri olan Cebeci, günümüzde birçok kentsel dönüşüm projesiyle anılmakta. Cebeci’yi daha güzel ve düzenli bir geleceğin beklediğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sultançiftliği ise ilçenin gelişmekte olan noktalarından. Semtten geçen tramvay hattı semt sakinleri için ulaşımı oldukça kolaylaştırıyor ve sayısı belki binlerle ifade edilebilecek minibüsleri de unutmak olmaz. Ayrıca Sultançiftliği, ilçede en çok müşteriye sahip olduğumuz semt durumunda.

Zübeydehanım semti ise yakınındaki ormanlarıyla semt sakinlerine doğal yaşamı iliklerine kadar hissetme fırsatı sunuyor.

Kısacası Alanur Nakliyat siz değerli müşterilerine Sultangazi’nin her noktasında evden eve ve ofisten ofise nakliyat hizmetini hızlı, kaliteli ve güvenilir şekilde uygun fiyatlara sunuyor.