Sultangazi’de Sosyal Hayat

Evden eve nakliyat sektöründe öncü olduğumuz ilçelerinden biri olan Sultangazi, günümüzde gözle görülür bir değişim ve gelişim süreci içerisinde. Barınma alanlarının gitgide iyileşmesiyle birlikte ilçenin sahip olduğu sosyal imkanlar da çeşitlenmekte. Bu gibi gelişmeler ilçenin çehresini değiştirmekle birlikte şehrin insanları için de ilçeyi yaşabilirliği daha yüksek bir yer haline getiriyor. Alanur Nakliyat da değişen ve gelişen Sultangazi’nin siz değerli sakinlerine kaliteli ve uygun fiyata nakliye hizmetini uzman ekipleriyle ve geniş araç filosuyla sunuyor.

İlçe halkına boş zamanlarını aileleriyle birlikte geçirebilme olacağı sağlayan bununla kalmayıp tüm İstanbullulara da birer alternatif üreten mekanların bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

Kent Ormanı (Hacı Bektaş-ı Veli Parkı)
Pamukkale Malkoçoğlu Parkı
Sultangazi Kültür Merkezi
Mavi Marmara Parkı
Sultangazi Masal Park

Sayabileceğimiz daha birçok örnek var ancak burda birkaçını paylaşmak sanırım Sultangazi’deki köklü değişimi görmemize yardımcı olacaktır diye düşünüyoruz. Siz de bu gelişmekte olan ve güzel değişimleri sakinlerine yaşatan ilçeye taşınmak istiyorsanız hizmetinizdeyiz. Unutmayın haftanın her günü her saat bizi arayabilirsiniz. Hoşçakalın..