Sultançiftliği’nde Evden Eve Nakliyat

Merhaba sevgili dostlar. Alanur Nakliyat tüm İstanbul’da evden eve nakliyat hizmetlerine hızla devam ediyor. Alanında uzman ekiplerimiz, her ilçeyi sokaklarına avuçlarının içi gibi tanıyor ve sizlere kaliteli bir hizmeti en hızlı şekilde sunmaya gayret ediyor.

Sultangazi de uzun yıllardır hizmet verdiğimiz, birçok eski müşterimize ev sahipliği yapan bir semt. İlçenin ”Sultan” kısmına adını veren semt aynı zamanda ilçenin en bilinen bölgesidir. Doğusunda Eski Edirne Asfaltı ve T4 Tramvayı bulunur. Batısında çevre olarak Atatürk Bulvarı ve Askeriye bulunur. İlçe olarak da batısında Başakşehir bulunur.

1981 yılına kadar bir köy olan Sultançiftliği, o yıldan sonra Cebeci Mahallesi ile birlikte Gaziosmanpaşa sınırları içine alınmıştır. Bugün 250.000’den fazla insan bu semt sınırındaki mahallelerde yaşamaktadır ve günümüzde Gazi Mahallesi’yle birleşerek, semte bağlı mahalleler ile Habipler’in de katıldığı, “Sultangazi” ilçesi kurulmuştur.

Sizler de Sultangazi’de evinizi veya işinizi taşımak istiyorsanız bir an önce bizimle iletişime geçin. Yedi gün yirmi dört saat hizmet vermekte olan şirketimiz nakliyeyle ilgili her konuda yardımınıza yetişip kaliteli ve güvenilir hizmeti uygun fiyata sizlere sunuyor.

Görüşmek üzere..