Cebeci Evden Eve Nakliyat

Yeni bir yazıdan daha herkese merhaba sevgili dostlar. Alanur nakliyat evden eve ve ofisten ofise nakliyat hizmetlerine hızla devam ediyor. Sultangazi’de de eski müşterilerimiz saolsunlar bizi eşleriyle dostlarıyla güzel şekilde anıyorlar, böylece tabiri caizse namımız yürüyor ve daha çok İstanbulluya hizmet verme fırsatı buluyoruz.

Eski ve yeni birçok müşterimizin bulunduğu bir Sultangazi mahallesi olan Cebeci, ilçenin en büyük mahallelerinden biridir. Güneyinde Esentepe ve 50. Yıl Mahallesi, kuzeyinde Habibler, batısında Sultançiftliği, İsmetpaşa ve Malkoçoğlu Mahalleleri, doğusunda ise Cebeci Köyü bulunmaktadır.

Eskiden Rumların yaşadığı ve birçok tarihi esere ev sahipliği yapan Cebeci’de birçok ormanlık arazi ve taş ocakları vardır.  Genelde İç Anadolu ve Karadeniz kökenli insanlar yaşadığı gibi Bulgaristan’dan göç eden Türklerin bir kısmı da buraya yerleşmiştir. Eskiden çok sayıda altyapı sorunuyla yüzleşen mahallenin çehresi günümüzde hızla değişmekte ve birçok yatırımcının kalbini çalan projelere ev sahipliği yapmakta.

Gelin sizin de evinizi uzman ekiplerimizle en hızlı ve güvenilir şekilde uygun fiyata Sultangazi ve İstanbul’un heryerinde taşıyalım. Görüşmek üzere..