Eşyaya saygı göstermek

Yepyeni bir ilçemiz için hazırladığımız bu yeni websitesinde içerik üretmek beni çok heyecanlandırıyor değerli okuyucularımız. Sizlerle henüz diğer ilçelerimizde olduğu gibi samimiyeti kuramadık, ama biliyoruz ki zamanla biz de müşteri – işçi ilişkisinden çıkıp dost – kardeş ilişkisine döneceğiz. Bu arada fark etmemiş olabilirsiniz diye belirteyim, bahsettiğim eski semtlerin listesine ana sayfadan veya sağdaki menüden ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle birçok evden eve nakliyat firmasını başarısızlığa iten, ancak bizi onların aksine zirvelere çıkartan bir husustan bahsedeceğiz: eşyaya saygı göstermek.

Efendiler, hanımefendiler, biz biliyoruz ki eşyalar geçmişimizden, eskilerden izler taşır. Maddi değerleri değildir onları değerli kılan; onları manevi boyutları değerli kılar. Çok doğal bir şekilde bu değerli eşyalarınızın taşınırken sizin onları incitmemeye çalışmanız gibi incitilmemesini talep ediyorsunuz.  İşte biz bu noktada devreye giriyoruz.

Alanur Nakliyat olarak Sultangazi evden eve nakliyat çalışmalarımızda eşyalarınıza sanki kendi eşyamızmış gibi saygı duyuyoruz, eski evinizden çıkışıyla yeni evine girişi arasında en ufak bir fark bulunmayacak kadar hassas davranıyoruz onlara.

Umarız kendimizi anlatabilmişizdir, eğer siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılmak istiyorsanız; lütfen hemen arayın!