Sultangazi’de Hizmetinizdeyiz

Uzun yıllardan beri evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz Sultangazi ilçesi 2008 yılında GOP, Esenler ve Eyüp’ten ayrılan mahallelerin birleşmesiyle kuruldu. Alanur nakliyat olarak 1998’den beri o bölgede aktif olduğumuz için ilçenin kuruluşundan itibaren birçok Sultangazi sakinine evlerini ve işlerini taşımaları konusunda yardımcı olduk. Ne mutlu bize ki müşterilerimizden yıllarca olumlu geri dönüşler alarak daha güzel hizmetler getirme azmini kendimizde bulduk.

16 mahalleden oluşan ilçemizde Alibey baraj gölü, Cebeci taş ocakları ve birkaç küçük akarsu bulunmaktadır. Alibey barajı 1975 – 1983 tarihleri arasında, içme, kullanma ve sanayi suyu temini maksadıyla inşa edilmiş olup halen Avrupa yakasının önemli bir kısmının içme suyu ihtiyacını karşılamaktadır. Üzerinde amatör balıkçılık, su sporları etkinlikleri yapılmakta olup etrafını çevreleyen koruma altındaki ormanlık alanla ilçenin sosyal dinleti ihtiyacını karşılamaktadır.

Son yıllarda ciddi bir kentsel dönüşüm sürecine giren Sultangazi’nin üç ana semti olan Cebeci, Sultançiftliği ve Zübeydehanım’da yeni yapılan konutlara İstanbulluların yoğun ilgisi var ve biz de yeni mekanlarınızda sizlere huzurlu ve rahat bir nakliye hizmeti sunmak için Sultangazi’nin tüm semt ve mahallelerinde profesyonel ekiplerimiz ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.